Nasza praca oparta jest na etapach. Najpierw robimy funkcję we wnętrzu, aby wnętrze było funkcjonalne oraz całkowicie dopasowane do Państwa potrzeb. Następnie robimy wizualizacje, aby pokazać 2 warianty wnętrza do wyboru. Następnie wykonujemy projekt techniczny. Również płatności realizowane są etapami, dzięki czemu koszt projektu rozkłada sie na 2 lub 3 miesiące co ułatwia inwestorowi w podjęciu decyzji w sprawie zatrudnienia architekta wnętrz. Długość projektu zależy w głównej mierze od decyzyjności inwestora.

 

Współpraca wygląda następująco:

Nasza wspóółpraca zaczyna się od poznania zakresu prac nad projektem oraz  metrażu projektowanej powierzchni. Klient może wysłać rzut z wymiarami jaki ma lub powiedzieć orientacyjny metraż.

Następnie podpisujemy umowę i prosimy o wpłacenie zadatku 30% wartości całego projektu na poczet późniejszych etapów prac. 

Po zaksięgowaniu wpłaty wysyłamy wstępną ankietę, aby poznać ogólne Państwa preferencje co do wnętrza w jakim chcą Państwo żyć. Następnie udajemy sie na inwentaryzację lub jak inwestor posiada plany z wymiarami to bazujemy na nich.

Następnie przystępujemy do układów funkcjonalnych. Wykonujemy 2 lub 3 układy fukncjonalne, na których będziemy bazować, uwzględniając praktyczność i ergonomię. Decyzja co do ostatecznego układu należy oczywiście do Państwa. Można wnieść dwie poprawki do każdego etapu prac.

Następnie po ostatecznej decyzji co do układu robimy wizualizacje wnętrza, aby pokazać zamysł całej koncepcji na renderach i ułatwić Państwu zobaczenie wnętrza przed jego zrealizowaniem. Po akceptacji lub poprawkach wizualizacji prosimy o zapłatę 50% wartości całęgo projektu i następnie przystępujemy do projektu technicznego. Projekt robimy cały czas utrzymując z państwem kontakt i konsuktując szczegóły i detale.

Po zatwierdzeniu projektu technicznego prosimy o zapłate ostatniej raty za projekt – 20% wartości całego projektu. Na życzenie klienta drukujemy projekt w dwóch egzemplarzach dla Państwa i wykonawców.

Po zaksięgowaniu wpłaty na koncie wysyłamy na maila całe zestawienie materiałów i wyposażenia inwestycji. Zestawienie posiada metraże, ceny, sklep, link do sklepu, zdjęcie produktu itd. Cały czas w zestawieniu pilnujemy Państwa budżetu nie uwzglęniając jedynie materiałów budowlanych, klei, szpachli itp. Czyli to co należy do ekipy wykończeniowej. 

 

Na życzenie klienta udostępniamy również usługę nadzoru autorskiego czyli sprawdzamy zgodność postępu prac wykończeniowych z projektem. Umowę na tą usługe można podpisać w dowolnym momencie.

Close Menu