Jestem architektem z wykształcenia. Ukończyłam studia architektoniczne na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie. Po studiach dzięki pracy w architekturze kubaturowej zrozumiałam, że moim przeznaczeniem jest projektowanie wnętrz. Cały czas się doszkalam na różnych konferencjach, szkoleniach oraz wciąż chłonę naukę od dostawców i kierowników budowy… człowiek uczy się całe życie 🙂

Projektowanie wnętrz jest moją pasją, co daje wielką radość z projektowania i możliwości. Do każdego klienta/inwestora podchodzę indywidualnie, tak aby każdy otrzymał to o czym zawsze marzył zachowując ustalony wcześniej budżet. Słucham potrzeb. Proponuję rozwiązania. Uważam, że miła rozmowa i pozytywne nastawienie do klienta to podstawa współpracy.

Wiem jak ważne jest dla inwestora, aby mógł wyrazić siebie poprzez wprowadzanie do projektu swoich sugestii, które ja zawsze wysłucham i podpowiem czy pomysł jest do zrealizowania czy nie. Zadowolenie klienta to moja największa nagroda.

W branży działam od 2015 roku, a w 2019 roku powstała nasza firma.

Nasza specjalizacja to projektowanie różnego typu wnętrz, zwłaszcza wnętrza mieszkalne. Możemy kompleksowo zająć się obiektami prywatnymi, komercyjnymi oraz publicznymi. Oferujemy projektowanie wnętrz z dodatkową opcją nadzoru autorskiego – od wykonania kompletnego projektu, po sprawdzanie prawidłowości poszczególnych etapów jego realizacji. Możemy także zatroszczyć się o poszczególne etapy budowy, na których będą potrzebowali Państwo profesjonalnej pomocy projektanta i dekoratora wnętrz. Zajmujemy się też projektowaniem mebli oraz wnętrz pojedynczych pomieszczeń.

Naszą mocną stroną jest techniczny aspekt projektu. Dokumentacja techniczna jest tak samo ważna jak aspekty wizualne. Dzięki temu klient może być pewny, że otrzyma prawidłowo wykonaną dokumentację techniczną dla wykonawców, a przy realizacji nie będzie problemów.

Już się nie możemy doczekać kolejnych wyzwań. Zapraszamy na kawę, porozmawiamy o Państwa preferencjach oraz warunkach współpracy.

Zapraszamy do współpracy!

Close Menu