Nasza praca

Nasza praca oparta jest na etapach, to dla Waszej wygody i niepozbywania się przez Was całego budżetu na projekt jednorazowo w jednej, dużej puli pieniędzy. To niepotrzebne. Znacznie łatwiej jest płacić etapami dla Waszego spokoju po każdym etapie pracy.
Zapraszamy na darmową konsultację do naszego biura, która nie zobowiązuje Was do niczego, a podpowie ile kosztów i problemów można uniknąć zatrudniając architekta najlepiej jak najwcześniej. Możemy od razu zaproponować wycenę naszej pracy po rozpoznaniu zakresu prac.
Nie czekaj na ostatnią chwilę, gdyż architekt też potrzebuje czasu, aby stworzyć Twoje wymarzone wnętrze. Zgłoś się do Nas, z chęcią pomożemy zrealizować wymarzoną przestrzeń do życia.

Umów się na darmową konsultację -> tel. 600 032 072 lub mailowo: rema.szczecin@gmail.com

ETAPY NASZEJ PRACY:

Po podpisaniu umowy i zapłaceniu zadatku w wysokości 30% wartości całego projektu przeprowadzamy wyczerpujący wywiad z Wami, aby wnętrze było idealnie dopasowane do Was i do Waszych potrzeb.
I ETAP – FUNKCJA

Po wykonaniu inwentaryzacji na miejscu budowy, aby wnętrze było funkcjonalne tworzymy dwa lub trzy układy funkcjonalne opierając się na ergonomii i praktycznej wygodzie dla Was.

II ETAP – WIZUALIZACJE

Po wybraniu przez Was konkretnego układu funkcjonalnego, po wywiadzie z Wami a także wypełnieniu ankiety wykonujemy wizualizacje w dwóch wariantach do wyboru na podstawie Waszych potrzeb i oczekiwań, abyście mogli zobaczyć jak Wasze wnętrze będzie wyglądać.

III ETAP – PROJEKT TECHNICZNY

Po zaakceptowaniu jednego z dwóch wariantów wizualizacji robimy projekt techniczny dla wykonawców z uwzględnieniem najmniejszych szczegółów.
We wszystkich etapach przysługują Wam po 2 poprawki w cenie projektu.

IV ETAP – ZESTAWIENIE MATERIAŁÓW I WYPOSAŻENIA
Po zaakceptowaniu projektu technicznego i opłacie za projekt techniczny (20% wartości całego projektu) na maila wysyłamy całe zestawienie materiałów i wyposażenia inwestycji. Zestawienie posiada metraże, ceny, sklep, link do sklepu, zdjęcie produktu itd. Cały czas w zestawieniu pilnujemy Waszego budżetu nie uwzględniając jedynie materiałów budowlanych, klei, szpachli, itp, czyli to co należy do ekipy wykończeniowej. 

Na życzenie klienta drukujemy projekt w dwóch egzemplarzach dla Was i wykonawców.

Na życzenie klienta udostępniamy również usługę nadzoru autorskiego czyli sprawdzamy zgodność postępu prac wykończeniowych z projektem. Jesteśmy tylko ludźmi więc warto eliminować wszelkie możliwe błędy na bieżąco. Umowę na tą usługę można podpisać w dowolnym momencie.

ACCamera_9
05-WARIANT1
ACCamera_14 POPRAWKA
ACCamera
ACCamera_1
ACCamera_1-poprawka2
ACCamera- PO POPRAWKACH
ACCamera_1